TWÓJ ADWOKAT to ja – dr Iwona Zielinko!

Adwokat Zielinko od Beznadziejnych Spraw 3
Adwokat Zielinko od Beznadziejnych Spraw 9
Adwokat Zielinko od Beznadziejnych Spraw 7
Adwokat Zielinko od Beznadziejnych Spraw 0

Mogę śmiało napisać, iż nie minęłam się powołaniem, więc kocham swój zawód. Takie podejście daje siłę i motywację do profesjonalnego oraz dynamicznego reprezentowania interesów moich Klientów. Zdobyłam gruntowne wykształcenie prawnicze (okraszone sznytem polonistycznym i dziennikarskim), które w połączeniu z rozległą praktyką daje mi pewność w profesjonalnym wykonywaniu zawodu zaufania publicznego.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obroniłam rozprawę doktorską z zakresu procedury karnej i prawa prasowego

(Znaczenie i zakres obowiązywania tajemnicy dziennikarskiej w procesie karnym jako gwarancji przestrzegania wolności prasy), napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Piotra Kruszyńskiego. Szlify adwokackie uzyskałam w Izbie Adwokackiej w Warszawie, gdzie – pod kierunkiem adw. prof. dr. hab. Piotra Kruszyńskiego – odbyłam aplikację adwokacką i uzyskałam tytuł adwokata.

Jeśli miałabym określić, jakim typem adwokata jestem, to jako pierwsze nasuwa się skojarzenie z procesowym fighterem, ofensywnie walczącym na salach sądowych o interesy moich Klientów. Jednak jako pracownik naukowy – doktor nauk prawnych – posiadam umysł analityczny i każdą sprawę rozbieram na czynniki pierwsze, koncentrując się na szczegółach. Na drodze do sukcesu w prowadzeniu spraw oba te elementy są równie ważne. GWARANTUJĘ, ŻE Z KAŻDEJ SPRAWY WYCISKAM STO PROCENT MOŻLIWOŚCI!!!

Dysponuję profesjonalnym zespołem prawników oraz współpracowników, m.in. profesorów (nie tylko z dziedziny prawa, ale także z innych dziedzin, przydatnych jako ekspertów), sprawdzonych (starannie wyselekcjonowanych) detektywów, dziennikarzy śledczych, informatyków śledczych, a nawet byłego wieloletniego komornika, znającego kruczki prawne w swojej dziedzinie, który stanowi moje zaplecze, zapewniające bardzo wysoki poziom usług i satysfakcję moich Klientów. W mojej Kancelarii bazujemy tylko na doświadczonych prawnikach – ja jestem najmłodsza stażem, a mam prawie dziesięcioletnią praktykę. W mojej Kancelarii sprawami Klientów nie zajmują się aplikanci, studenci ani inne osoby, które są jeszcze na etapie uczenia się. Taki zespół daje gwarancję wyjątkowej skuteczności, której w końcu oczekują Klienci.

Ślubowanie adwokackie mec. Iwony Zielinko

omnie1-452x603

omnie2-452x339

Ślubowanie adwokackie adw. dr Iwony Zielinko. Na zdjęciu: adw. dr Iwona Zielinko
oraz Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Ziemisław Gintowt

Promocja doktorska dr Iwony Zielinko

omni3-452x301

Na zdjęciu: prof. dr hab. Piotr Kruszyński, Kierownik Katedry Prawa Karnego na Uniwersytecie
Warszawskim, promotor rozprawy doktorskiej dr Iwony Zielinko oraz dr Iwona Zielinko.

omnie4-452x301

Od lewej: Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. dr hab. Krzysztof Rączka;
dr adw. Iwona Zielinko; Prorektor ds. Nauczania i Polityki Kadrowej
Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski.

omnie5-452x301

Promocja doktorska dr Iwony Zielinko (zwinięty rulon trzymany w ręce to dyplom doktorski).

omnie6-452x301

omnie7-452x676

fundacja-kobiet-prawnikow
Prezes zarządu Fundacji Kobiet Prawników.

Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony głównej